Monday the 15th - - Hostgator Coupon
  • -

  • -

  • -

  • -

U Udruzi Poliglot www.udruga.org, počevši od petka 13. siječnja 2023., kreću tri nova programa: Početni tečaj esperanta (petkom 16.30 - 17.45 u Mjesnom odboru Gajevo, Prosenikova 9), Engleska konverzacija (petkom 18.45 - 19.45 u Mjesnom odboru Jarun, Hrgovići 57a), Mađarski za početnike (petkom 17.00 - 18.15 u Mjesnom odboru Zrinjevac, Palmotićeva 30).

Prijave za sudjelovanje molimo slati na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. Uvjet sudjelovanja u Engleskoj konverzaciji i u Tečaju mađarskog za početnike su punoljetnost, članstvo u Udruzi Poliglot (popunjena pristupnica i uplaćena godišnja članarina u iznosu 20,00 eura, jedino što se u Udruzi plaća). Za sudjelovanje u Početnom tečaju esperanta uvjet je samo punoljetnost. Dobrodošli!