Monday the 15th - - Hostgator Coupon
  • -

  • -

  • -

  • -

Udruga Poliglot, kao transformirana bivša Udruga za ruski jezik i kulturu, dobila je 08.07.2022. preporuku od strane Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade za suradnju s osnovnim i srednjim školama na realizaciji besplatnog podučavanja različitim stranim jezicima učenika zagrebačkih škola u obliku odgovarajuće slobodne aktivnosti. Malim Ukrajincima, izbjeglima pred ratnim užasima u domovini, slobodni smo pomoći u učenju hrvatskog jezika i upoznavanju s hrvatskom kulturom.

To nam otvara mogućnost nastaviti višegodišnje djelovanje u zagrebačkim školama, sada na promicanju i popularizaciji ne samo ruskoga, nego i drugih stranih jezika za koje među učenicima bude zanimanja, a u našoj udruzi kompetentnih volontera voljnih voditi takve programe. Idealno za mlade profesore kojima treba prakse u nastavi stranih jezika, ali i za profesore stranih jezika koji su u mirovini i žele i mogu mladim ljudima pomoći da upoznaju još koji strani jezik osim sveprisutnog engleskog!