Monday the 15th - - Hostgator Coupon
  • -

  • -

  • -

  • -

Zagrebačka Udruga Poliglot poziva sugrađane koji slobodno govore bilo koji strani jezik, posebno kome je dotični strani jezik materinski, a također profesore i nastavnike radno aktivne ili u mirovini te studente stranih jezika voljne besplatno prenositi svoje znanje stranih jezika na neformalan način prijateljskog druženja ljubitelja stranih jezika da nam se pridruže u svojstvu volontera. Udruga za takve interne tečajeve, parlaonice, jezične radionice osigurava prostor i pruža tehničku podršku.

Projekt je apsolutno neprofitan i ima za cilj prijateljsko okupljanje ljubitelja stranih jezika, prijateljsku razmjenu znanja stranih jezika, popularizaciju stranih jezika, prakticiranje stranih jezika kako ranije samostalno ili u školama stečeno znanje ne bi izblijedjelo. Udruga Poliglot nije škola stranih jezika niti je školama stranih jezika konkurencija. Udruga Poliglot ne izdaje nikakve potvrde, svjedodžbe niti certifikate o završenim stupnjevima vladanja stranim jezicima, u Udruzi Poliglot nema školarine, Udruga Poliglot ne ograničava se nijednim stranim jezikom jer nam je svaki strani jezik zanimljiv i vrijedan učenja. Učimo strane jezike, upoznajmo druge narode i kulture, budimo poligloti!