Monday the 15th - - Hostgator Coupon
  • -

  • -

  • -

  • -

Ako niste zadovoljni rezultatima učenja stranog jezika u Udruzi Poliglot zato što se sekcije sastaju samo jedanput tjedno po sat vremena ili niste zadovoljni metodom koju koristi Vaša voditeljica s, neizbježnim, povremenim otkazivanjima sata zbog zauzetosti voditeljice drugim obvezama, odnosno ako i sami ne možete redovito dolaziti, nemojte prekidati učenje! Iskoristite mogućnost početnog savladavanja jezika, posebno savladavanja što boljeg izgovora i savladavanja elementarne gramatike, uz stručno vodstvo i korekcije od strane kompetentne osobe. Svi su naši voditelji u tom smislu neupitno kompetentni. Kombinirajte grupno učenje u Udruzi Poliglot po metodi koju voditeljica Vaše sekcije preferira, ma koja to metoda bila, a naši voditelji su u tom smislu slobodni sami ili u dogovoru s Vama odlučiti se za metodu po kojoj najradije rade, s individualnim, samostalnim radom kod kuće ovisno o tome koliko slobodnog vremena, volje i ustrajnosti imate. Udruga će Vam u tom smislu rado i besplatno pomoći udžbenicima i priručnicima, također i zvučnim zapisima, iz svog knjižnog fonda.

Ako Vam zahtjevi nisu veliki i treba Vam samo najelementarnije vladanje jezikom za koji ste se odlučili preporučamo Vam korištenje kod kuće udžbenika iz serije udžbenika engleskog, njemačkog, francuskog, talijanskog i španjolskog jezika za djecu po metodi Jamesa McAllistera. Ti su udžbenici bili vrlo popularni u sedamdesetim i osamdesetima i - kako se sadržajno radi o najelementarnijim situacijama iz svakodnevnog života - praktički nisu ni najmanje zastarjeli. Učenje po toj metodi je zapravo jezična igra. Gramatika se po toj metodi savladava kako je i mala djeca savladavaju, bez teoretiziranja, kroz leksiku. Onoliko stranog jezika koliko naučite već na prvim satima stranog jezika u Udruzi, uz sve minuse, sasvim je dovoljno da dodatno učite sami kod kuće pomoću spomenutih udžbenika. Ambicioznijima predlažemo udžbenike po jednoj od metoda opisanih u članku "Koji udžbenik je najbolji za učenje stranog jezika?" koji se nalazi u rubrici "Učenje jezika" na ovim stranicama. A našim voditeljima budimo zahvalni što nam besplatno daju svoje znanje i vrijeme u mjeri kojoj to tko od njih objektivno može! Njihova pomoć nam je dragocjena.

Tematski povezani članak: http://udruga.org/index.php/hr/aktualno/148-sto-kad-voditelj-otkaze-sat